AZS Katolicki Uniwersytet Lubelski

(81) 445 49 84

Nasze sekcje

Paintball

Przejdź do podstrony sekcji

Treningi

zapisy na www.bo2017.pl

 

4.11.2017 - 11:00 - 13:00

19.11.2017 - 11:00 - 13:00

 

Pole AZS Arena - Marynin 100 

Trenerzy / Opiekunowie sekcji

Rafał Walczyk

Wspinaczka sportowa

Przejdź do podstrony sekcji

Treningi

zapisy na www.bo2017.pl

 

poniedziałek 17:00 - 18:30

piątek 18:30 - 20:00

 

Ścianka UP, ul. Głęboka 31

Trenerzy / Opiekunowie sekcji

Grzegorz Grudka

Siłownia (AZS)

Przejdź do podstrony sekcji

Treningi

poniedziałek- piątek 10:00-13:00

 

Siłownia Konstantynów 1G

Trenerzy / Opiekunowie sekcji

Rafał Murat

KICK BOXING - Budżet Obywatelski

Przejdź do podstrony sekcji

Treningi

zapisy na www.bo2017.pl

 

wtorek 15:15

czwartek 15:15

 

Sala do sztuk walki KUL

Trenerzy / Opiekunowie sekcji

Trójbój siłowy - Budżet Obywatelski

Przejdź do podstrony sekcji

Treningi

zapisy na www.bo2017.pl

 

niedziela 17:00 - 20:00

 

siłownia KUL

Trenerzy / Opiekunowie sekcji

Damian Pendel 

 

Strzelectwo sportowe kobiet i mężczyzn - Budżet Obywatelski

Przejdź do podstrony sekcji

Treningi

zapisy na: www.bo2017.pl

 

wtorek 15:00 - 16:30

czwartek 15:00 - 15:45

 

Strzelnica Snajper ul. Gospodarcza 

 

Trenerzy / Opiekunowie sekcji

Tenis ziemny - Budżet Obywatelski

Przejdź do podstrony sekcji

Treningi

zapisy na: www.bo2017.pl

 

wtorek 21:00 - 22:00

czwartek 21:00 - 22:00

 

Korty KUL, Konstantynów 1G

Trenerzy / Opiekunowie sekcji

Jarosław Dobosz

Siłownia - Budżet Obywatelski

Przejdź do podstrony sekcji

Treningi

zapisy na www.bo2017.pl

 

poniedziałek-czwartek: 20:00-23:00

 

Fit&gym AZS, Arena Lublin, Stadionowa 1 (wejście sektor I )

Trenerzy / Opiekunowie sekcji

Damian Pendel 

 

Fitness - Budżet Obywatelski

Przejdź do podstrony sekcji

Treningi

zapisy na www.bo2017.pl

 

wtorek 15:30 

środa 17:00

piątek 15:30

 

Fit&Gym AZS, Arena Lublin, Stadionowa 1 (wejście sektor I)

Trenerzy / Opiekunowie sekcji

Natalia Duma

JUDO - Budżet Obywatelski

Przejdź do podstrony sekcji

Treningi

zapisy na www.bo2017.pl

 

wtorek 20:30

czwartek 20:30

 

Sala sztuk walki KUL

Trenerzy / Opiekunowie sekcji

Andrzej Jamielniak

tel. 505 192 541

      604 790 077

Basen - Budżet Obywatelski

Przejdź do podstrony sekcji

Treningi

zapisy na www.bo2017.pl

 

niedziela 20:00

 

Basen UP, Głęboka 31

Trenerzy / Opiekunowie sekcji

Tenis ziemny kobiet i mężczyzn

Przejdź do podstrony sekcji

Treningi

poniedziałek 20:00 - 21:30

środa 20:00 - 21:30 

 

Kryte korty KUL, Konstantynów 1G

Trenerzy / Opiekunowie sekcji

mgr Jarosław Dobosz 

Ergometr wioślarski kobiet i mężczyzn

Przejdź do podstrony sekcji

Treningi

poniedziałek 19:00 - 20:30 

środa 17:30 - 19:00

Trenerzy / Opiekunowie sekcji

mgr Adam Piwiński

Pływanie kobiet i mężczyzn

Przejdź do podstrony sekcji

Treningi

poniedziałek 20:00 - 21:30 

wtorek 14:00 - 15:30

 

pływalnia UP, ul. Głęboka

Trenerzy / Opiekunowie sekcji

mgr Iwona Szyłejko

Tenis stołowy kobiet i mężczyzn

Przejdź do podstrony sekcji

Treningi

poniedziałek 20:30 - 22:00

środa 19:00 - 20:30

Trenerzy / Opiekunowie sekcji

mgr Adam Piwiński

Piłka ręczna kobiet i mężczyzn

Przejdź do podstrony sekcji

Treningi

wtorek 20:30 - 22:00

czwartek 20:30 - 22:00

Trenerzy / Opiekunowie sekcji

mgr Katarzyna Goral

Piłka nożna mężczyzn

Przejdź do podstrony sekcji

Treningi

poniedziałek 20:30 - 22:00

środa 20:30 - 22:00

Trenerzy / Opiekunowie sekcji

mgr Łukasz Harbuz

Piłka nożna kobiet

Przejdź do podstrony sekcji

Treningi

wtorek 20:30 - 22:00

Trenerzy / Opiekunowie sekcji

mgr Anna Zarańska

Lekkoatletyka kobiet i mężczyzn

Przejdź do podstrony sekcji

Treningi

środa 15:30 - 17:00

Trenerzy / Opiekunowie sekcji

mgr Adam Piwiński

Siatkówka mężczyzn

Przejdź do podstrony sekcji

Treningi

poniedziałek 19:00 - 20:30

środa 20:30 - 22:00

Trenerzy / Opiekunowie sekcji

mgr Piotr Olejarnik

Siatkówka kobiet

Przejdź do podstrony sekcji

Treningi

wtorek 19:00 - 20:30

czwartek 19:00 - 20:30

Trenerzy / Opiekunowie sekcji

mgr Anna Zarańska

Szachy

Przejdź do podstrony sekcji

Treningi

Trenerzy / Opiekunowie sekcji

Koszykówka mężczyzn

Przejdź do podstrony sekcji

Treningi

poniedziałek 19:00 - 20:30

środa 19:00 - 20:30 

Trenerzy / Opiekunowie sekcji

mgr Wojciech Paszek

Koszykówka kobiet

Przejdź do podstrony sekcji

Treningi

poniedziałek 19:00 - 20:30 

czwartek 19:00 - 20:30 

Trenerzy / Opiekunowie sekcji

mgr Arkadiusz Czarnecki

Badminton kobiet i mężczyzn

Przejdź do podstrony sekcji

Treningi

wtorek 19:00 - 20:30 

środa 19:00 - 20:30 

Trenerzy / Opiekunowie sekcji

mgr Łukasz Kamiński

Facebook

Wspierają nas

AZS LublinTitaniumMinisterstwo Sportu i TurystykiUrząd Miasta LublinLubelskie